czyli moje życie w kilku zdaniach
Kategorie: Wszystkie | Bo warto! | Podróże małe i duże | Prywatnie
RSS
sobota, 10 marca 2012
Czas na zmiany

Zmiany są nieodłącznym elementem naszego życia. I tak jak zachodzą w realnym świecie tak i w tym wirtualnym.

Nie chce zamykać bloga, ale z pewnych sposobów nie czuję się tu do końca anonimowo. Dlatego też postanowiłam zmienić adres. Wysłałam do Was (jeśli kogoś pominęłam to przepraszam!) wiadomość z nowym adresem. Jeśli do kogoś wiadomość nie dotrze z różnych przyczyn a chciałby do mnie zaglądać to proszę o maila:

 

coubeatki@gazeta.pl    lub     kuchniabeatki@gmail.com

 

Do "napisania" w nowym miejscu :)

Tagi: zmiany
22:31, coubeatki , Prywatnie
Link Komentarze (1) »
czwartek, 08 marca 2012
Dzień Kobiet

Jeden sms:

"Dzisiaj dzien kobiet więc cycki w górę i odrzuć z twarzy gradową chmurę, niech żyje cellulit i kurze łapki, bo i tak jesteśmy fajowe babki!!"


I uśmiech na twarzy przez cały dzień :)

 

To i ja razem ze słowami tego smsa życzę Wam wszystkim, Kobitki, miłosci, uśmiechu i spełnienia marzeń!środa, 07 marca 2012
Wytłumaczcie mi

co za różnica czy przed umyciem rąk dotknę pompki (choćby nie wiem ile na niej bakterii było) czy nie skoro i tak później umyję ręce mydłem, które ma te bakterie zabić?

No bo ja chyba jakaś ograniczona jestem

poniedziałek, 05 marca 2012
Cały ten szum

wokół katastrofy coraz bardziej mnie denerwuje.

Stało się coś strasznego, nie przeczę. Do takiego błędu nie powinno dojść. Ale zadawanie pytań, które nie powinny być zadane, próbowanie wymusić odpowiedzi od osób, które odpowiadać nie chcą, szukanie jeszcze większej sensacji - robi się niesmacznie.

Osoby, które to przeżyły chciałby pewnie teraz spokoju, a nie ciągłych pytań i zdjęć. Przeżywać żałobę w błysku fleszy - czy ktoś by tak chciał?

Na kilku blogach spotkałam się z opinią, że dziennikarstwo jest jakie jest dlatego, że jest na nie popyt. Ale nie spotkałam ani jednej osoby, której medialna sytuacja, po tym co się wydarzyło, się podobała. To w końcu jest ten popyt czy go nie ma? Wiem, ludzie szukają sensacji - ale przecież można ją przedstawić w normalny, ludzki, emocjonalny sposób, a nie z perspektywy sępa krążącego nad ofiarą - byle złapać lepsze ujęcie.

Na dodatek natknęłam się na artykuł, w którym podają, że Polska jest w czołówce państw Unii pod względem liczby wypadków kolejowych. Ale nie wspomniano już co to za wypadki - czy zderzenia pociągów, czy potrącenia osób i z czyjej winy. Kolejna sensacja. Byle więcej osób klikneło w artykuł. Byle bardziej sensacyjny był tytuł...

Chyba przestanę włączać tv.

piątek, 02 marca 2012
Gardło mnie boli

A miało być tak pięknie. Weekend, jakieś wyjście. Miała być wiosna i słoneczko. I mycie okien.

Zapowiada się, że będzie z tego jedna wielka d... , leczenie gardła i pilnowanie, żeby przypadkiem nic więcej się z tego nie rozwinęło.

Deszczowo, pochmurnie i tak jakoś nijak.

A jeszcze Mężuś w pracy na popołudnie do następnego piątku codziennie.

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 66